Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem liderów w branży finansowej. Dzięki całkowitemu zaangażowaniu w relacjach z naszymi Klientami, a także dokładnej znajomości procedur bankowych możemy pochwalić się fachową opinia i najwyższym poziomem zaufania wśród klientów prywatnych oraz przedsiębiorców.

Nasz zespół tworzy kadra profesjonalistów mających 10 letnie doświadczenie w największych instytucjach finansowych w Polsce.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy. Poprzez profesjonalizm oraz doświadczenie znajdujemy  indywidualne rozwiązania dla najbardziej wymagającego klienta.

Dlaczego można nam zaufać?

Dzisiaj trudniej niż jeszcze kilka lat temu  jest uzyskać kredyt, a warunki proponowane przez banki zmieniają się z dnia na dzień. Dlatego ciężko jest śledzić na bieżąco oferty banków i oszacować, czy otrzymamy kredyt, w jakim banku, na jaką kwotę, a także ile będzie trwała cała procedura. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy dobrego doradcy kredytowego. Pomoc przyda się osobom z małą zdolnością kredytową, podpowiemy, które banki prowadzą łagodniejszą politykę kredytową i warto się do nich zwrócić, jak również tym z dobrą zdolnością , potrzebującym gotówki bardzo szybko bez dodatkowych formalności. Pomagamy naszym klientom skonsolidować dotychczasowe kosztowne zobowiązania w jeden tańszy kredyt. Wspieramy przedsiębiorców nowoczesnymi rozwiązania finansowymi pomagającymi odzyskać płynność. Nie zmarnuj szansy na realizację swoich marzeń!

Zadaj nam pytanie


Wybierz temat zapytania
Kredyt firmowyKredyt indywidualnyLeasingInne

ul. Łużycka 31, 05-092 Łomianki

Tel: +48 515 16 14 19
e-mail: kontakt@bankowybroker.pl

Polityka prywatności

2018 © Wszystkie Prawa Zastrzezone. Projekt i wykonanie: HEDEA